Skip to content

Categories:

Konkurs „Dodawaj wpisy – zgarnij szkolenie”

Aktywne uczestnictwo w rozwijaniu i ulepszaniu portalu internetowego zyskuje nowy wymiar dzięki zorganizowanemu przez firmę AVENHANSEN konkursowi, w którym warto postarać się o pierwsze miejsce. Forum to znajdujące się pod adresem www.forum-szkolenia.pl w całości poświęcone jest tematyce rozwijania umiejętności, dostępnych szkoleń, ich zakresu oraz innych, równie przydatnych zagadnień. Od dnia 15 grudnia zeszłego roku aż do końca marca tego roku jest czas na to, aby pokazać wszystkim osobom zgromadzonym wokół tego forum tematycznego, że posiadamy odpowiednią wiedzę i determinację do tego, aby przekazać jak najwięcej posiadanego doświadczenia.

Czego dokładnie dotyczy omawiany konkurs? Zasady są proste i klarowne – każda osoba, która ukończyła osiemnaście lat, jest zarejestrowana na portalu www.forum-szkolenia.pl może w nim wziąć udział. Osobami wyłączonymi z możliwość udziału w konkursie są te, które pracują w innych firmach szkoleniowych lub które zamieszczają linki reklamowe na łamach tego forum. Aby uzyskać możliwość wygranej, należy w wyznaczonym terminie, to jest od 15 grudnia do końca marca umieścić jak najwięcej wpisów na wyznaczonych przez organizatora konkursu działach portalu. I tak, osoby, które wykażą się największym zaangażowaniem i najciekawszymi spostrzeżeniami, przemyśleniami oraz które dadzą najbardziej wartościowe wpisy ze wszystkich osób biorących udział w konkursie w dziale Wszystko o Szkoleniach, Strefa Uczestników szkoleń, strefa Trenerów oraz AVENHANSEN mają szansę na wygranie szkolenia otwartego. Zakres tematyczny działów jest zatem wystarczająco szeroki, aby zainteresować ludzi o różnej wiedzy i doświadczeniu. Szkolenie otwarte zostanie zaś w stu procentach sfinansowane przez organizatora konkursu. Czas na realizację nagrody to jeden rok.

Jak zatem widać, jest o co się starać. Szkolenia otwarte, dzięki doskonale przygotowanej ekipie trenerów, świetnej organizacji oraz profesjonalizmu w przekazywanej wiedzy, to wartościowe doświadczenie, o które warto się postarać. Jak napisałem powyżej, cztery działy tematyczne poświęcone zostały na potrzeby zmagań uczestników. Rozbieżność tematyczna gwarantuje możliwość wykazania się osobom o różnych zainteresowaniach, lecz jednocześnie oznacza to większą konkurencję. Jednak nie wystarczy sama ilość wpisów – te bowiem powinny nieść ze sobą możliwie jak największą wiedzę merytoryczną. Zatem ilość, ale również i jakość. Najmniejsza akceptowana ilość, poniżej której nie można liczyć na nagrodę, to piętnaście wpisów. Jak zatem widać, nie jest to dużo. Czy zatem trzeba się jeszcze dłużej zastanawiać? Jeżeli ktoś ma coś do zaoferowania w kontekście merytorycznej wiedzy, co jednocześnie pasuje tematycznie do jednego z powyższych działów, nie powinien się ociągać. Ktoś inny może właśnie pracować na wygraną – a jak pisałem wyżej, jest się o co starać.

Posted in Artykuły.

Tagged with , , , , , , , .


Szkolenia dofinansowane z EFS

Nie wszyscy mamy za młodu to szczęście chodzić do wymarzonych szkól, uczestniczyć w interesujących nas kursach. Czasami okoliczności losowe, wymagają na nas takie a nie inne decyzje, na które nie do końca mamy wpływ, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy. Oczywiście powyższe ścieżki życiowe nie napawają nikogo wielką radością, a wprost przeciwnie mogą być bolączką na wiele długich lat. Istnieje jednak dobra informacja dla wszystkich, którzy znajdują się właśnie w takich sytuacjach. Continued…

Posted in Artykuły.

Tagged with , , .


Szkolenia EFS

EFS czyli europejski fundusz społeczny przeznaczony jest na cele dofinansowania szkoleń. Pieniądze przeznaczane są dla Państwa członkowskie i regiony UE, a główny Program Operacyjny KL będzie wspierał dobre rządzenie i rozwój obszarów wiejskich. Poziom finansowania z EFS jest najwyższym jak dotychczas –  Polska otrzyma w latach 2007-2013 największą alokacje środków EFS spośród wszystkich państw członkowskich. Różne linie dotacyjne mają pobudzić rynek pracy oraz przekazać praktyczne umiejętności wdrażania projektów w życie. Szkolenia organizowanie w Kraków dołączają do tej kategorii szkoleń otwartych dając szansę na rozwój umiejętności pracowników. Szkolenia dofinansowane z unii odznaczają się bardziej przystępną ceną, umożliwiającą złożenie zamówienia na to, które Państwa najbardziej interesuje a jednocześnie nie wpłynie negatywnie na państwa budżet. Relatywnie tanie szkolenia są okazją z której warto skorzystać – chociażby dla zwiększania poziomu doświadczenia i kompetencji własnych pracowników. Continued…

Posted in Artykuły.

Tagged with , , , , , .


Szkolenia dofinansowane

Co to są szkolenia dofinansowane ? Jak sama nazwa wskazuje, są to szkolenia, za których całość lub część kosztu ponosi ktoś inny niż uczestnik. Ale jak to się dzieje ? Różnie. Od kilku lat najpopularniejszym sposobem dofinansowania jest korzystanie z funduszy unijnych, czyli pieniędzy jakie Unia Europejska przeznaczyła jako swój wkład w pomoc ekonomiczną dla nowych członków. To jednak nie długo się skończy. Dlaczego ? A dlaczego Unia miała by nas finansować w nieskończoność ? I co wtedy ? Wtedy pozostają nam szkolenia pełnopłatne lub sponsorzy. Kto morze być takim sponsorem ? Właściwie każdy. To “tylko” kwestia przekonania kogoś, kto ma możliwości finansowe aby nam pomóc do takiej właśnie pomocy. Można też szukać firm (w tym firm szkoleniowych) które chcąc promować własną markę będą dofinansowywały niektóre ze szkoleń, realizując politykę promocji.

Posted in Artykuły.

Tagged with .